Teplota 23.6°C Teplota přehrady 19.9°C On-line webkamera Rezervace ubytování

Restaurace a vinárna v areálu Penzionu M na Vranovské přehradě

Součástí našeho rekreačního areálu na Vranovské přehradě je restaurace a vinárna, kde nabízíme pořádání společenských a firemních akcí, rauty, narozeninové oslavy, degustace vína, snídaně, polopenze, plné penze.

Restaurace

Restaurace v areálu Penzionu M

Pobyty v hotelu, penzionu i bungalovech jsou standardně s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře servírované), která je podávána v hotelové jídelně. Je možné také na přání dokoupit plnou penzi (obědy je nutné objednávat výběrem vždy den předem).

Ceník stravování pro ubytované klienty

  Dospělý Dítě od 3 do 10 let Dítě do 3 let
Polopenze 420 Kč 295 Kč bez povinné stravy, možno přikoupit
Plná penze 640 Kč 445 Kč bez povinné stravy, možno přikoupit

Pokud je v penzionu ubytováno méně než 15 osob, podává se servírovaná snídaně, změna cen vyhrazena.
V případě zvýšení cen potravin a energií, bude cena stravování upravena.

Vinárna

Vinárna v areálu Penzionu M

Vinárna se nachází přímo pod restaurací (hned vedle venkovní fontány) a je pro Vás v provozu každý den (v sezoních měsících). Můžete si zde zakoupit míchané nápoje, kvalitní vína z produkce Vinařství ZD Němčičky, točenou limonádu a čepované pivo.

Je zde také k dispozici projektor s možností sledování satelitních TV programů.

Součástí vinárny se také venkovní bar. Je tedy na Vás, zda zvolíte posezení v příjemně chladném prostředí vinárny, nebo venku s výhledem na bazén.

Můžete vzít bez obav i své malé ratolesti, v dětském koutku si zajisté užijí spoustu legrace :-).

Nabídka pro firmy, skupiny a zájezdy

Firemní akce na Vranovské přehradě

Ubytování na Vaše firemní akce, teambuldingy, skupinové pobyty družstev, nebo škol vám nabízí Penzion M na Vranovské pláži. K dispozici je velká restaurace, dále pak vinárna, venkovní altánek a v neposlední řadě celý areál penzionu.
Vaše firemní akce tak získají nový rozměr v komfortním Penzionu M na Vranovské přehradě. Nabízíme Vám kvalitní servis pro zaměstnance a účastníky Vaší akce.

V restauraci, nebo vinárně pro Vás zajistíme snídaně, obědy, nebo večeře. Dále pak nabídku Coffee breaků, různé variace rautů a další gastronomické služby.

Nabízíme Vám kompletní zajištění doprovodného programu pro vaší akci. Paleta aktivit je široká: můžete si vybrat živou hudbu, netradiční společenské hry, prohlídku zajímavých kulturních památek, ochutnávku vín, exkurzi vodního díla či okružní jízdu na výletní lodi.

Fotogalerie

Videoprezentace Penzionu M /dovolená s dětmi Vranovská přehrada/

nahoru