Teplota 23.6°C Teplota přehrady 20°C On-line webkamera Rezervace ubytování

Firemní akce na Vranovské přehradě

Nabídka pro firmy, skupiny a zájezdy

Firemní akce na Vranovské přehradě

Ubytování na Vaše firemní akce, teambuldingy, skupinové pobyty družstev, nebo škol vám nabízí Penzion M na Vranovské pláži. K dispozici je velká restaurace, dále pak vinárna, venkovní altánek a v neposlední řadě celý areál penzionu.
Vaše firemní akce tak získají nový rozměr v komfortním Penzionu M na Vranovské přehradě. Nabízíme Vám kvalitní servis pro zaměstnance a účastníky Vaší akce.

V restauraci, nebo vinárně pro Vás zajistíme snídaně, obědy, nebo večeře. Dále pak nabídku Coffee breaků, různé variace rautů a další gastronomické služby.

Nabízíme Vám kompletní zajištění doprovodného programu pro vaší akci. Paleta aktivit je široká: můžete si vybrat živou hudbu, netradiční společenské hry, prohlídku zajímavých kulturních památek, ochutnávku vín, exkurzi vodního díla či okružní jízdu na výletní lodi.

Teambuilding Vranovská pláž

Teambuilding Vranovská pláž

Penzion M na Vranovské přehradě poskytuje nejen komfortní ubytování, ale také ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, sportovní aktivity či relaxaci.

Při tvorbě teambuildingových aktivit úzce spolupracujeme s firmou, která patří v této oblasti mezi nejlepší.

Programy jsou zaměřeny na budování pracovního týmu, rozvoj důvěry mezi jednotlivými členy, vytvoření pozitivních vazeb a posílení vzájemné spolupráce. Připravujeme je vždy individuálně podle zadání klienta, přičemž klademe velký důraz na osobní jednání od zahájení projektu až po jeho dokončení.

Oslavy, svatby a jiné společenské akce

Oslavy, svatby a jiné společenské akce

Plánujete svatbu, oslavu narozenin, promocí nebo jinou společenskou akci? Náš penzion a restaurace vám nabízí nejen vynikající jídlo a ubytování, ale také řadu doprovodných služeb.

Pro vaši oslavu vám můžeme zajistit prostory restaurace, vinárny, nebo venkovní prostory s nádherným výhledem na Vranovskou přehradu. Samozřejmostí je neplacené parkoviště, dětský koutek a další služby.
Výhodou je také možnost ubytování hostů, včetně apartmá pro novomanžele.

Fotogalerie

Videoprezentace Penzionu M /dovolená s dětmi Vranovská přehrada/

nahoru