Jsme mezi TOP 10 penziony z celé ČR a 3. v Jihomoravském kraji!
Vranovská přehrada ubytování - Penzion M vranovská pláž

Velikonoce na vranovské přehradě - zahajujeme provoz

Chtěli bychom Vás informovat že od 28.3.2013 zahajujeme nepřetržitý provoz našeho penzionu. Penzion pro Vás bude tedy otevřen od 28.3.2013 do 20.10.2013. Přijeďte nás navštívit a rezervujete si místa včas pro Vaši dovolenou. Tešíme se na Vaši návštěvu!

 

O velikonocích budou otevřeny zámky a hrady

Zámek Vranov nad Dyjí

Otevíráme již v sobotu 30. března! Letošní sezona tedy začíná dříve, vranovský památkový objekt uvítá první návštěvníky již na tzv. Bílou so- botu. Otevřeno bude i po oba následující velikonoční svátky, tedy v neděli a v pondělí, a to od 9 do 16 hodin, poslední prohlídka začíná v 15 hodin.

Zřícenina Nový Hrádek

Letos bude Nový Hrádek mimořádně zpřístupněn již na Bílou sobotu 30. března od 10 hodin a dál pak celé Velikonoce. Otevřeno bude i v dubnu o víkendech. Ve všedních dubnových dnech umožníme prohlídku větším skupinám nad 20 osob, pouze ale po před- chozím ohlášení a po domluvě se správou zříceniny. S nepřetržitým denním provozem mohou zájemci o prohlídku počítat - podle návštěvního řádu - od 1. května 2013. Vstupné nebude přes postupující inflační tlaky a obtíže hospodářské situace navyšováno, zachováváme ho na úrovni roku 2012. V platnosti nadále zůstává princip slev pro rodiny s dětmi nebo pro studenty, učně a důchodce. Výhody sníženého vstupného mohou využívat i další skupiny návštěvníků.

Předvelikonoční workshop na vranovském zámku

Zveme na interaktivní tvůrčí dílnu v historickém prostředí galerie Thayana na prvním nádvoří. Její účastníci si budou moci - pod odborným vedením - vytvořit buď květinová jarní aranžmá z cibulovin, proutí, listů a přízdob, nebo věnec, a to na velikonoční stůl nebo jako doplňkové květinové de- korace k výzdobě bytu. Další informace a možnosti přihlášení zde.